Hurtownia budowlana

Produkcja i sprzedaż betonu

Firma INWEX Sp. z o.o. produkuje beton towarowy na bazie cementów dostarczanego przez firmę CEMEX, kruszywa z kopalni KRUSZGEO oraz domieszek do betonu firmy CEMEX.

Posiadamy dwa węzły betoniarskie w tym jeden sterowany komputerowo produkujący beton wg obowiązujących norm europejskich. Wyroby betonowe produkowane są w oparciu o receptury opracowane przez firmę CEMEX, której laboratorium wykonuje badania i prowadzi nadzór nad jakością betonu.

Dostawa betonu odbywa się betonomieszarkami o pojemności 2m3, 6m3, 8m3, 10m3 z wyposażeniem w postaci pompy o zasięgu 22m. Dostawy potwierdzone są dokumentami WZ wraz z deklaracja zgodności ISO.IEC 17050-1.

Głównymi produktami firmy są :

  • beton towarowy, drogowy i posadzkowy,
  • zaprawy,
  • podbudowy pod place i chodniki.

Nasza firma zajmuje się również produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych wg. zamówień indywidualnych:

  • zbiorników na ścieki sanitarne,
  • zbiorników na ścieki produkcji rolnej,
  • zbiorników na nawozy organiczne i płyty obornikowe,
  • kręgów betonowych i przepustów drogowych,
  • montaż szamb z wykonaniem przyłączy do budynków.

Osoba do kontaktu:

Transport materiałów budowlanych

Oferujemy Państwu transport materiałów budowlanych łącznie z załadunkiem i rozładunkiem materiałów sypkich dostarczanych na naczepach i samochodem ciężarowym z HDS.

Realizując rosnące potrzeby naszych odbiorców wykonujemy także usługi sprzętem ciężkim przy robotach ziemnych koparkami i koparko – ładowarkami.

Beton na plac budowy przewozimy sprzętem specjalistycznym tzn. betonomieszarkami o różnej pojemności wraz z pompą do betonu.

Towary małogabarytowe dowożone są samochodami dostawczymi na adres klienta.

Hurtownia - skład materiałów budowlanych

Naszym klientom oferujemy wszystkie niezbędne materiały budowlane. Udzielamy fachowych porad w zakresie optymalnych rozwiązań, wyliczeń i wyceny potrzebnych produktów. Posiadamy rozbudowaną bazę magazynową materiałów budowlanych, umożliwiającą krótkoterminową realizację zamówień. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni, a my zapewnimy Państwu "profesjonalizm w dobrej cenie" oferując materiały od fundamentu po dach.

Posiadamy terminal płatniczy umożliwiajacy wygodną formę zapłaty.

Obsługujemy również klientów detalicznych!

Nasza oferta obejmuje sprzedaż ratalną w systemie Żagiel.

Osoby do kontaktu: